موج
کدخبر : ۲۶۸۹۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268992

به مدت دو سال؛

مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت: تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان به مدت دو سال منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پور در حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و پارس جنوبی جم و در جریان امضای تفاهم‌نامه همکاری با باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان، گفت: جامعه ورزشی استان و به‌ویژه اهالی فوتبال همواره همراه کمیته امداد و حامی نیازمندان همشهری خود بوده‌اند و منش پهلوانی را به‌درستی با ورزش حرفه‌ای درآمیخته‌اند.

وی هدف از امضای تفاهم‌نامه را در وهله اول استفاده معنوی از نام بلند تیم سپاهان عنوان کرد و افزود: اشاعه و ترویج فرهنگ پهلوانی، برانگیختن احساس خیرخواهانه ورزشکاران و استفاده از ظرفیت آن‌ها در راستای کاهش فقر و تسکین آلام نیازمندان و محرومان جامعه از دیگر اهداف کلان این تفاهم‌نامه همکاری است.

متین پور مدت این تفاهم‌نامه را دو سال اعلام کرد و گفت: علاوه بر اهداف فرهنگی و معنوی عمده‌ای که به‌واسطه این تفاهم‌نامه دنبال می‌شود، ظرفیت اماکن فرهنگی و تفریحی در اختیار دو طرف برای برنامه‌های فرهنگی و هنری به اشتراک گذاشته می‌شود.

تفاهم نامه کمیته امداد و سپاهان (2)

مدیرکل کمیته امداد اصفهان تأسیس مرکز نیکوکاری باشگاه سپاهان در مجموعه باغ فردوس را از دیگر دستاوردهای این تفاهم‌نامه عنوان کرد و افزود: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در این مرکز با صلاحدید باشگاه در میان نیازمندان محدوده فعالیت آن توزیع می‌شود.

متین پور توافق برای خرید مقداری از کالاهای فرهنگی-هنری موردنیاز باشگاه از میان محصولات تولیدی مددجویان کمیته امداد اصفهان را از دیگر نتایج این تفاهم‌نامه برای جامعه تحت حمایت این نهاد اعلام کرد و گفت: پیش‌تر از این نیز مجموعه ذوب‌آهن اصفهان برای حمایت از نیازمندان مجری طرح‌های اشتغال مبادرت به چنین اقدام خداپسندانه‌ای کرده بود که امیدواریم با همکاری باشگاه سپاهان این اتفاق به یک جریان مؤثر در جامعه خیر و احسان استان تبدیل شود.

گفتنی است؛  امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان، مدیر عامل باشگاه، سرپرست تیم و تنی چند از بازیکنان تیم سپاهان  با حضور در پایگاه جشن نیکوکاری که در ورزشگاه بزرگ نقش‌جهان اصفهان برپاشده بود اقدام به ثبت‌نام در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها