موج

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی یزد خبر داد؛

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی یزد گفت: در ایام تعطیلات نوروزی، صنایع‌دستی بومی استان یزد با هدف تقویت اقتصاد صنایع دستی به مسافران نوروزی عرضه و معرفی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا دهقان مهرجردی معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی یزد با بیان این که در ایام تعطیلات نوروزی، صنایع‌دستی بومی استان یزد به مسافران نوروزی عرضه و معرفی می‌شود، افزود: در راستای تقویت اقتصاد صنایع‌دستی و وضعیت اقتصادی هنرمندان این حوزه، بازارچه‌های صنایع دستی در نوروز 98 در اکثر شهرستان های استان یزد برپا می شود.

وی در ادامه با اشاره به نمایش زنده برخی رشته‌های صنایع دستی در این بازارچه‌ها، اظهار کرد: ایام نوروز بهترین فرصت برای فروش، عرضه و معرفی محصولات صنایع دستی استان به گردشگران داخلی و خارجی است و تمام تلاش ما این است با توجه به استقبال سال‌های گذشته، گام‌های موثری در جهت توسعه و گسترش بازارچه‌های صنایع دستی استان برداشته شود.

دهقان مهرجردی در پایان خاطرنشان کرد: این بازارچه‌ها با بیش از 300 غرفه در قطب‌‌های گردشگری و مکان‌های تاریخی پر بازدید اکثر شهرستان‌های استان یزد از 28 اسفندماه لغایت 12فروردین ماه مستقر خواهند بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها