موج

مسابقات پرس سینه و پاورلیفتینگ کشور:

ورزشکاران شایسته اردبیلی در مسابقات پرس سینه و پاورلیفتینگ قهرمانی کشور 2 طلا و 2 برنز کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، دومین دوره مسابقات پرس سینه و پاورلیفتینگ دانشجویان کشور براساس قوانین و مقررات فدراسیون بین المللی پاورلیفتینگ با شرکت دانشجویان بخش های آموزش عالی کشور به مدت سه روز در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران انزلی برگزار شد .

در این رقابت ها 18 نفر از دانشجویان دانشگاه های محقق، پیام نور، علمی و کاربردی و نوین اردبیل به سرپرستی یونس انعامی و سرمربی گری علی عباس زاده حضور داشتند که برخلاف اولین دوره که به میزبانی اردبیل برگزار شده بود و تیم دانشگاه های اردبیل نتوانسته بودند عنوانی کسب کنند ، این بار به لطف خدا و حمایت انجمن پاورلیفتینگ، دانشجویان استان اردبیل موفق به کسب مدال و رکورد شکنی شدند.

فرشید حسن زاده از دانشگاه پبام نور اردبیل در این مسابقات با شکستن یک رکورد آسیایی ، دو کشوری و کسب دو طلای پرس سینه و یک برنز پاورلیفتینگ بعنوان آوران (قهرمان قهرمانان)مسابقات انتخاب شوند.

علیرضا اصغری از دانشگاه علمی و کاربردی مرکز اردبیل نیز توانست مدال برنز مثبت 120 کیلوگرم را گردن آویز خود کند.

در پایان مسابقات از مربی دانشگاه پیام نور استان اردبیل بعنوان فنی ترین سرمربی مسابقات تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است به نفرات برتر حکم ، مدال و گواهی شرکت داده شد ، نفرات اول و دوم با تایید کمیته فنی به اردوی تیم ملی دانشجویان جهت اعزام به چهارمین دوره مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ دانشجویان جهان که در تیرماه سال آینده به میزبانی کشور استونی برگزار می‌شود دعوت خواهند شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها