موج

مسوول میراث فرهنگی شهرستان کوثر:

مسوول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کوثر گفت: با برگزاری برنامه‌های آیینی و سنتی به استقبال مسافران نوروزی خواهیم رفت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی درویشی صبح امروز با اعلام این خبر افزود: با برگزاری برنامه‌های آیینی وسنتی ، پخت غذا‌های محلی، ایجاد نمایشگاه‌های صنایع دستی و برگزاری موسیقی‌های سنتی در مراکز گردشگری در سطح شهر و روستا‌های شهرستان به استقبال بهار ۹۸ خواهیم رفت.

وی با اشاره به تاکید استاندار و مدیر کل میراث فرهنگی به اجرای متفاوت‌تر برنامه‌های ستاد خدمات سفر امسال نسبت به سال‌های گذشته گفت: سعی خواهیم کرد برنامه‌های امسال را جذاب‌تر و متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار کنیم.

مسوول میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری شهرستان کوثر به برگزاری جلسه ستاد خدمات سفر در این شهرستان اشاره کرد و افزود: نکات لازم و ضروری در جهت ارائه خدمات کیفی برای مسافران به حاضرین در جلسه یادآوری شد.

درویشی با تاکید بر اینکه تامین رفاه و آسایش گردشگران به عملکرد اعضای کارگروه بستگی دارد، اضافه کرد: بهتر است مصوبات جلسه حداکثر تا ۲۵ اسفند ماه اجرا شود و جلسات هماهنگی دیگر در اسرع وقت برگزار شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها