موج
کدخبر : ۲۶۶۸۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266803

شهردار کرمانشاه:

سعید طلوعی بابیان اینکه معیار و ملاک ما برای ارزیابی مدیران شهرداری رضایت‌مندی شهروندان است، گفت: وظیفه ما دفاع از حقوق شهر و شهروندان است و کوتاهی در انجام وظایف پذیرفته نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، شهردار کرمانشاه با تأکید بر اولویت مداری مشکلات شهروندان در تمامی زمینه‌های شهری، افزود: شهرداری به‌عنوان نهادی عمومی بیشترین ارتباط را با جامعه شهروندان در عرصه زندگی روزمره دارد و از طرفی به‌واسطه این ارتباط مستقیم، اصلی‌ترین کانون توجهات و انتقادات در سطح شهر نیز هست.

طلوعی با اشاره به اینکه شهرداری یک دستگاه تعیین‌کننده محسوب می‌گردد، اضافه کرد: تخلفات سطح شهر ازجمله عواملی هستند که می‌توانند چهره یک شهر زشت و نازیبا جلوه دهند و نباید از دید مأموران اجرائیات شهرداری پنهان بمانند.

شهردار کرمانشاه تأکید کرد: استقبال از انتقادات و پیشنهادات شهروندان ارج نهادن به نظرات مردم است که باید از آن به‌عنوان بستری مناسب جهت رشد و ارتقای مدیریت شهری نهایت استفاده را ببریم.

وی افزود: با نیروی انتظامی جلسات مناسبی داشته‌ایم و امیدوارم که با همکاری این نهاد و حمایت‌های دادستانی بیش‌ازپیش در خدمت به شهروندان کرمانشاهی کوشا باشیم.

طلوعی ابراز امیدواری کرد شهروندان با رعایت قوانین شهروندی از ایجاد سد معبر و یا ساخت‌وسازهای بدون مجوز خودداری نموده، جهت احترام به حقوق شهروندی و داشتن شهری آباد و توسعه‌یافته، نهایت همکاری را با مجموعه مدیریت شهری داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها