موج
کدخبر : ۲۶۵۴۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-265404

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی کشور:

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی کشور گفت: بحمداله هم اکنون وضعیت در مرزهای شرقی عادی بوده و امنیت کامل در تمامی مرزهای کشور عزیزمان نیز برقرار است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار قاسم رضایی در مراسم تشییع پیکرهای پاک 27 شهید حمله تروریستی بیان کرد: بحمداله امنیت کامل در تمامی مرزهای کشور برقرار است و حوادثی نظیر حمله تروریستی به اتوبوس حامل مرزبانان سپاه در جاده خاش - زاهدان نمی تواند خللی در امنیت کشور ایجاد کند.

وی افزود: حوادث تروریستی نظیر حمله به اتوبوس حامل مرزبانان سپاه در جاده خاش – زاهدان که از سوی دشمنان قسم خورده نظام طراحی می شوند، هرگز نمی تواند به امنیت کشور ما خدشه وارد کند.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی حمله به اتوبوس حامل مرزبانان سپاه را یک حادثه کور خواند و گفت: این گونه حوادث در اصل عقبه ای دارند که آن را مدیریت می کنند و حتماً دست استکبار و مزدوران آن ها در کار بوده به دلیل اینکه این یک کار مزدورانه است.

پاسخ محکم دستگاه امنیتی پاکستان به خواسته های ایران

سردار رضایی پیرامون واکنش دستگاه امنیتی و مرزبانی پاکستان به این حادثه گفت: معتقدم، ارتش، ملت و دستگاه امنیتی و مرزبانی پاکستان نسبت به این موضوع حساس خواهند شد و حتماً هم پاسخ محکمی به خواسته های ایران اسلامی برای اینکه این اشرار را هرچه زودتر از خاک کشور خود بیرون کنند، خواهند داد.

این مقام ارشد نیروی انتظامی کشور در خصوص روحیه مرزبانان ناجا نیز اظهار داشت: این گونه اقدامات نه تنها نمی تواند در روحیه انقلابی مرزبانان ناجا تاثیر منفی بگذارد، بلکه باعث مضاعف تر شدن انگیزه در بین آنان خواهد شد.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه گفت: همانطور که شعار همیشگی مرزبانی نیروی انتظامی "من یک انقلابی ام" است، معتقدم که این گونه حوادث هم باعث تشدید روحیه انقلابی و مجاهدت بیشتر آنان برای دفاع از مرزهای ایران اسلامی خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها