موج
کدخبر : ۲۶۴۳۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-264343

شهردار فریدونکنار خواستار شد:

شهردار فریدونکنار گفت: جهت ساماندهی و سازماندهی مسایل مربوط به ساحل ضروری است سازمان مستقلی برای این امر تاسیس شود تا مشکلات این حوزه کاهش یابد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، علی بخشی در همایش شهری و روستایی استان مازندران که با حضور وزیر کشور در هتل رامسر برگزار شد با بیان اینکه شهرداری ها خط مقدم مواجه حاکمیت و مردم است گفت : محول شدن وظایف اجتماعی و فرهنگی در کنار وظایف خدماتی و عمرانی کار شهرداری ها را سخت کرده است.

وی افزود : مازندران قطب گردشگری و بسیار مسافر خیز است و خدماتی ملی دارد که باید دولت و حاکیمت به این منطقه توجه ویژه نمایند.

بخشی گفت : دریا به عنوان جاذبه اصلی شمال با آلودگی و معضل مواجه شده است و مدیریت ساحل و دریا ادارات مختلفی دخیل هستند که کار را برای سرمایه گذاری سخت کرده است و نیاز به سازمانی مستقل در بحث ساماندهی سواحل و دریا احساس می شود

شهردار فریدونکنار افزود : نیروها و امکانات هر شهر در حد جمعیت همان شهر است و وقتی مسافر وارد شهر ها می شود مشکلات متعددی برای شهرداری ها ایجاد می شود.

وی گفت : کارگرد و نقش هر شهر با توجه به ظرفیت هایش باید برنامه ریزی در راستای درآمد پایدار داشته باشد.

بخشی گفت : مشکل مدیریت پسماند با توجه به مباحث اقلیمی و محدودیت های دانشی در بحث مدیریت پسماند استراتژی واحد نداریم که باید از تجربیات و دانش برای رفع این مشکل بهره برد.

وی افزود : بحث پسماند مانند آب به بحران تبدیل شده است و باید با نگاه امنیتی به این موضوع نگاه و برنامه ریزی کرد.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها