رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میناب از اجرای طرح نظارتی نوروز از اول بهمن ماه لغایت 15فروردین سال 98 خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «اسدالله عباسی» از اجرای طرح نظارتی نوروز در شهرستان میناب هبر داد و گفت: طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات از اول بهمن ماه کار خود را آغاز کرده و تا 15فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه این طرح به مدت 75روز اجرا خواهد شد، گفت: با نزدیک شدن به پایان سال خرید کالا های اساسی اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد از این رو افزایش گشت های مشترک برای تشدید نظارت بر عرضه و توزیع اقلام اساس و شناسایی واحدهای مشمول مقررات استاندارد اجباری برای برخورد با واحد های متخلف خواهد بود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میناب با اشاره به اینکه این طرح در دو بخش خدماتی و کالایی اجرا خواهد شد، عنوان کرد: در بخش خدماتی شامل شرکت های مسافرتی، رستوران ها، واحد های اقامتی، میدان میوه و تره بار، شرکت های مسافرتری درون شهری و برون شهری و انبار ها خواهد بود.

عباسی ادامه داد: این طرح در بخش کالایی شامل آجیل و خشکبار، پوشاک، کیف و کفش، شکر، برنج، مرغ، گوشت قرمز و لبنیات خواهد بود.

وی تصریح کرد: در ایام اجرای این طرح با هرگونه تخلف در واحد های صنفی برخورد خواهد شد و دو تیم گشتی در این کار نظارت را انجام خواهند داد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میناب در پایان با بیان اینکه یک پایگاه ثابت صنعت، معدن و تجارت مستقر در میدان شهدای شهر میناب بر شکایات و گزارش های مردمی رسیدگی می‌کند، یادآور شد: شهروندان عزیز می‌توانند بصورت شبانه روزی گزارشات و تخلفات صنفی خود را با سامانه 124در میان بگذارند.