موج
کدخبر : ۲۶۰۷۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-260719

امام‌جمعه کرمانشاه:

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه گفت: تنها راه عزت کشور پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی و مدیریت صحیح و کارآمد است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در نشست شورای اداری شهرستان هرسین، با تأکید بر اجرای کامل اقتصاد مقاومتی در برابر جنگ نرم دشمن علیه انقلاب و کشور، اظهار داشت: کشور ایران کشوری ثروتمند و دارای استعدادهای فراوانی است و همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند اگر نفت و گاز را باهم جمع ببندیم در جهان اول هستیم، اما متأسفانه پیشرفت کشور و رفاه مردم در حد قابل قبولی نیست که نشان از ضعف مدیریتی در کشور و شعاری بودن راهکارهای اقتصاد مقاومتی دارد.

وی گفت: اگر می‌خواهیم به عزت واقعی برسیم و به تحریم‌های امثال ترامپ و دیگر کشورهای غربی بی‌اعتنایی کنیم باید بتوانیم اقتصاد مقاومتی را که مدنظر مقام معظم رهبری و تأکید همه کارشناسان است را اجرایی کنیم و بتوانیم از مدیران لایق و پرتلاش و سالم استفاده کنیم.

آیت‌الله علما افزود: مقام معظم رهبری فرموده‌اند که باید از فروش نفت و گاز سفره مردم بهتر شود و همه مسئولین امروز مسئول هستند که در مقابل فشارهای اقتصادی مردم احساس وظیفه کنند و هر چه در توان دارند برای تسهیل امور مردم بکار بگیرند.

امام‌جمعه کرمانشاه بابیان اینکه استان کرمانشاه در کشور از وضعیت نامطلوب‌تری به لحاظ رفاه و معیشت برخوردار است، گفت: اگرچه این استان مملو از پتانسیل‌های مختلف خصوصاً در بخش کشاورزی است، اما شاهد آن هستیم که بیشترین بیکاری را استان کرمانشاه دارد و می‌طلبد مسئولین توجه ویژه به اجرای اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها