موج

کارشناس هواشناسی اعلام کرد :

کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه استان گلستان باید منتظر بارش باشد.

به گزارش خبرگزاری موج گلستان، محمد اصغری کارشناس هواشناسی اعلام کرد:بامداد امروز ، پایتخت از اول پاییز سردترین صبح را تجربه کرد و دما زیر صفر درجه رفت و منفی یک شد که با توجه به وارونگی دما این وضع را در قم ، سنندج ، تبریز، اراک ، اصفهان و مشهد نیز شاهدیم.
وی گفت: این وضع را فردا نیز شاهد خواهیم بود به ویژه اینکه کانونهای تولید گرد و خاک در مناطق مرزی با عراق شکل گرفته است و باعث آلایندگی می شود و استان های مناطق مرزی مانند کرمانشاه ، کردستان و خوزستان این شرایط را تجربه می کنند. 
کارشناس هواشناسی گفت: از فردا بعد از ظهر شرایط برای بارش برف و باران مهیاست، این موج بعد از ظهر به تهران می رسد و قم ، قزوین ، البرز نیز شاهد بارش بارش برف و باران خواهند بود.
و ی گفت: به طور کلی هفته خوبی از نظر بارندگی پیش رو داریم و دو موج از کشور عبور می کند و کل کشور شاهد بارندگی خواهد بود. 
اصغری گفت: اوج بارندگی از روز سه شنبه در چهار محال و بختیاری ،کهگیلویه و بویر احمد، شرق کردستان، همدان ، آذربایجان شرقی و غربی خواهد بود و شدت بارندگی در حدی انتظار می رود که به آبگرفتگی و بالا آمدن آب های رودخانه ها منجر شود. 
وی افزود: امروز و فردا در سواحل دریای خزر با حاکم شدن بادهای جنوبی افزایش دما اتفاق می افتد. 
کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه استان های گلستان ، سمنان، خراسان شمالی و رضوی هم باید منتظر بارش باشند. 
وی افزود: موج بعدی بارش ها از چهارشنبه وارد کشور می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها