موج
کدخبر : ۲۵۹۳۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-259371

استاندار کردستان اعلام کرد:

استاندار کردستان با اشاره به کمبود فضای آموزشی و قدمت پردیس بنت الهدی صدر (دختران) و پیشنهاد دانشگاه فرهنگیان مبنی بر جابجایی این پردیس با دانشگاه آزاد اسلامی واحد بعثت سنندج افزود: دانشگاه آزاد اسلامی به شرط واگذاری یا فروش ساختمان پردیس بنت الهدی صدر به آن دانشگاه، فعلا با این جابجایی بطور موقت موافقت کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، بهمن مرادنیا گفت: با جابجایی ساختمان پردیس بنت الهدی صدر(دختران) موافقم.

استاندار کردستان روز سه شنبه در جلسه هیات امنای دانشگاه فرهنگیان کردستان اظهار داشت: آموزش و پرورش هم باید نسبت به تقاضای افزایش سهمیه پذیرش دانشجو معلم در سال 98 از طریق وزارتخانه متبوع خود پیگیری کند.

وی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت بالای دانشگاه فرهنگیان کردستان از لحاظ فضای فیزیکی، امکانات و نیازهای نیروی انسانی آموزش و پرورش، بحث افزایش سهم پذیرش دانشجو معلم ضروری است. 

استاندار کردستان در ادامه با اشاره به کمبود فضای آموزشی و قدمت پردیس بنت الهدی صدر (دختران) و پیشنهاد دانشگاه فرهنگیان مبنی بر جابجایی این پردیس با دانشگاه آزاد اسلامی واحد بعثت سنندج افزود: دانشگاه آزاد اسلامی به شرط واگذاری یا فروش ساختمان پردیس بنت الهدی صدر به آن دانشگاه، فعلا با این جابجایی بطور موقت موافقت کند. 

مرادنیا در بخش دیگری از سخنان خود، وضعیت شهرداری های استان را از لحاظ مالی نامطلوب دانست و یادآور شد: البته این وضعیت دامنگیر بسیاری از شهرداری های کشور است.

وی با بیان اینکه بخشی از وقت ما درگیر رفع مشکلات شهرداری ها در راستای تامین اعتبار برای پرداخت حقوق پرسنل شان شده است، تاکید کرد: به دلیل ساخت و ساز کم و فراوانی نیروی انسانی در شهرداری ها، این مشکل همیشه وجود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها