موج

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران:

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران گفت: مسکن دغدغه اصلی خانواده ها محسوب می شود و دولت می تواند با برنامه ریزی اصولی در این بخش اعتماد سازی مردم را فراهم سازد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران و به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ، سید محمد نظری در نشست با سرپرست بانک مسکن استان مازندران  با هدف بررسی موانع و مشکلات مسکن مهر در استان  از تعامل با دستگاههای خدمات رسان برای رفع موانع و اتمام پروژه های مسکن مهر خبر داد.

وی بیان کرد: این اداره کل مصمم است با بکارگیری تمام توان و تلاش مضاعف و با همکاری دیگر دستگاه ها پروژه مسکن مهر را در کوتاه زمان ممکن به سرانجام برساند .

نظری اظهار امیدواری کرد با برپایی چنین نشستها و جلسات و تعامل دو طرفه به زودی موانع مرتفع شده و ما شاهد به سرانجام رسیدن پروژه های مذکور باشیم.

وی اظهار داشت: با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکن مهر در استان باید با همت و تعامل دستگاه های زیر بنایی استان خدمات شهری و زیر بنایی پروژه های مذکور نیز هر چه زودتر اجرایی شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان در ادامه تصریح کرد: مسکن دغدغه اصلی و ابتدایی برای هر خانواده ای محسوب شده ، از این رو بر طرف کردن این مسئله توسط خدمتگزاران مردم در دولتها می تواند عاملی مهمی در جهت تعامل ، همدلی و اعتماد  مردم به آن دولت باشد.

نظری در خصوص تعامل دستگاه های خدمات رسان با دست اندرکاران طرح مسکن مهر گفت: طی جلسات منظم و پیگیری های مسؤلین مربوطه بسیاری از مشکلات با همفکری دستگاه ها کمرنگ شده است.

وی افزود : شورای تامین مسکن استان و کمیته های فنی آن به طور منظم تشکیل و مشکلات مربوط به مسکن مهر طرح و پیگیری می شود .

مدیر کل راه و شهرسازی استان در ادامه ضمن اشاره به نقش بانک مسکن برای امر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی یادآور شد : باید ساز و کاری مهیا شود تا از توان بانک مسکن استان برای مشارکت و همراهی در امر تبلیغات و اطلاع رسانی برای جذب پیمانکاران و انبوه سازان و هچنین تشویق و ترغیب مردم برای مشارکت در امر بازآفرینی شهری کمک و بهره بگیریم .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها