موج

طی ارزیابی و ممیزی انتخاب پژوهشگران برگزیده انجام شد؛

طی ارزیابی و ممیزی انتخاب پژوهشگران برگزیده استان اصفهان شرکت گاز استان اصفهان به عنوان تنها پژوهشگر برگزیده سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، طی ارزیابی و ممیزی انتخاب پژوهشگران برگزیده استان اصفهان در سال 1397 توسط کارگروه های تخصصی دانشگاه اصفهان و استانداری در هفته پژوهش، پژمان روحی از شرکت گاز استان اصفهان به عنوان تنها پژوهشگر برگزیده سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان اصفهان توسط استاندار مورد تقدیر قرار گرفت.

استاندار اصفهان در این مراسم ضمن تاکید بر ترسیم جایگاه پژوهش به عنوان یک پیشران در صنعت، از پژوهشگران و دانشگاه ها خواست تا پژوهش های خود را در راستای صنعتی شدن و ایجاد ارزش افزوده برای کشور جهت دهی نمایند.

دکتر رکنی زاده دبیر علمی ستاد هفته پژوهش هم در این آیین گزارشی از اقدامات انجام شده در این هفته ارائه کرد و افزود: کارگروه های ارزیابی و ممیزی پس از بررسی دقیق مستندات بر اساس معیارهای علمی و مطابقت با مدارک وصول شده نسبت به انتخاب پژوهشگر برگزیده سال 1397 استان اقدام نمودند.

شایان ذکر است؛ فرایند ارزیابی موشکافانه هیات ممیزی دانشگاه و استانداری اصفهان در انتخاب پژوهشگران برگزیده، مشتمل بر بررسی کمی و کیفی سطح علمی مقالات ارائه شده، ثبت اختراعات، پروژه های اجرایی، کتب تالیف شده و دستاوردهای علمی بوده ومطابق با امتیاز کسب شده تمامی سازمان ها، ارگان ها و سازمان های اجرایی، پژمان روحی از شرکت گاز استان اصفهان حایز بالاترین امتیاز و کسب حدنصاب لازم گردید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها