موج

مدیرعامل آبفای استان اصفهان:

مدیرعامل آبفای استان اصفهان گفت: راه اندازی سامانه های 1522و 122 دستاورد بزرگی برای صنعت آب و فاضلاب است که با تکیه بر تخصص وظرفیت نیروهای بومی به دست آمده است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، هاشم امینی در بازدید مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از راه اندازی سامانه های 1522و 122  بیان کرد: سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین (1522) که از آبان ماه سال 95  با هدف ارائه خدمات 22 گانه فروش و پس از فروش انشعاب راه اندازی شد، نقش مهمی در جهت تکریم ارباب رجوع، کاهش زمان رسیدگی به درخواست ها و حذف رفت و آمدهای غیر ضرور در سطح 92 شهر تحت پوشش ایفا کرده است.

وی ادامه داد: از اردیبهشت امسال نیز امکان ثبت درخواست لوازم کاهنده مصرف آب به عنوان خدمت بیست وسوم به قابلیت های سامانه 1522 افزوده شد و شهروندان سراسر استان اصفهان می توانند از طریق تماس تلفنی با این سامانه و فشردن کلید شماره 8 ، درخواست خود را برای خرید لوازم کاهنده مصرف ثبت کنند.

شرکت آبفا اصفهان

مدیرعامل آبفای استان اصفهان اظهار داشت: بررسی های اولیه نشان می دهد میانگین مصرف آب مشترکینی که لوازم کاهنده مصرف دریافت و نصب کرده اند بیش از 20 درصد کاهش یافته است.

گفتنی است؛ مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به همراه معاون بهره برداری این شرکت از سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین (1522)، سامانه امداد و حوادث (122) و مرکز تله متری و هوشمندسازی شبکه های توزیع آب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان بازدید کردند و از نزدیک با چگونگی فعالیت این سامانه ها و دستاوردهای آن آشنا شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها