موج

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس خبر داد:

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از اکران همه فیلم های جشنواره فجر امسال در شیراز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، مهدی رنجبر، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: همه آثار راه یافته به سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر سال جاری در شیراز به نمایش در می آیند.

وی اظهار کرد: فیلم های جشنواره بین المللی فجر در تالار حافظ، پردیس گلستان و شهر آفتاب در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرند.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ابراز داشت: بسته اولیه فیلم ها همه استان هایی که خواستار اکران جشنواره فیلم فجر بوده اند، تعلق گرفته است اما فارس همچون سالهای گذشته خواهان همه فیلم ها از وزارت ارشاد و شورای تهیه کنندگان بوده است.

رنجبر با بیان اینکه رایزنی ها از دو هفته پیش برای این رویداد بزرگ سینمایی آغاز شده است، اضافه کرد: پیش بینی هایی برای برگزاری این جشنواره به صورتی مطلوب صورت گرفته است؛ حتی برای حمل و نقل مخاطبان به جشنواره نیز تمهیداتی در نظر گرفته شده است که چند و چون آن به محض نهایی شدن اعلام می شود.

وی افزود: درباره حضور فیلم اولی ها در جشنواره فیلم فجر فارس نیز گفت و گوهایی صورت گرفته است و امیدواریم بتوانیم این بخش را نیز در جشنواره نوزدهم فارس اجرا کنیم.

این مقام فرهنگی گفت: برگزاری آیین ویژه افتتاحیه، دعوت از بازیگران و عوامل فیلم های سینمایی، برپایی کارگاه های آموزشی در حوزه سینما نیز از برنامه های جنبی جشنواره فیلم فجر در استان فارس خواهد بود.

رنجبر اضافه کرد: برنامه امسال این جشنواره با همکاری مجموعه هنر شهر آفتاب و به مدیریت اجرایی محسن خباز برگزار می شود.

نوزدهمین جشنواره فیلم فجر استان فارس همزمان با جشنواره بین المللی در پایتخت از ٨ تا ١٨ بهمن ماه امسال در شیراز برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها