موج

رئیس کل دادگستری استان مازندران:

رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: اجازه نمیدهم واحدهای تولیدی و کارخانه ها به دلیل مسائل اداری تعطیل شوند و اگر یک بانک، کارخانه ای را تعطیل کرد تمام مطالبات او را تعطیل می کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران و به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، حجت الاسلام محمدعلی تقوی فرد در بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان بابل با اعلام حمایت قاطع از صنعت و تولید در استان، اظهار کرد: امروز نظام سلطه در جنگ اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران است و دنیای کفر در تلاش است ما را در محاصره اقتصادی قرار دهد تا دست از اعتقادات خود برداریم که قطعا در نیل به این هدف شوم خود ناکام خواهد ماند.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان با تاکید بر این مطلب که تعطیلی کارخانه ها و واحدهای تولیدی ممنوع است، افزود: اگر یک بانک، کارخانه ای را تعطیل کرد ما تمام مطالبات او را چه از طریق اداره ثبت اسناد و چه اجرای احکام تعطیل می کنیم.

تقوی فرد ادامه داد: نمی گوییم بانک ها مطالبات خود را نگیرند ولی با بحث تعطیلی مخالفیم؛ چراکه چرخ کارخانه ها به عنوان سنگرهای اقتصادی باید بچرخد و صنعت باید فعال باشد تا مطالبات بانک ها پرداخت شود.

رئیس شورای قضایی استان مازندران در ادامه با انتقاد و گلایه از رئیس سازمان صمت استان و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران به دلیل عدم حضور در جلسه، افزود: متولیان اصلی صنعت استان باید امروز در جلسه حضور داشتند تا به مشکلات واحدهای تولیدی رسیدگی شود و غیبت آنها به هر دلیلی که باشد قابل قبول و پذیرفته نیست و پیگیری خواهد شد.

تقوی فرد با اشاره به این مطلب که عدم تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی، به خیر و صلاح همگان است، تاکید کرد: با تمام توان از همه صنعتگران و تولیدکنندگان حمایت می کنیم.

گفتنی است در این بازدید که با حضور معاونین رئیس کل دادگستری استان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران، رئیس دادگستری و دادستان بابل و مدیران واحدهای تولیدی برگزار شد، مشکلات مجموعه صنایع تولیدی کیافرین- رنگینه و کاتالیست، پیشرو پلیمر طبرستان و بهگوشت و ویانا مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم برای حل مشکلات این واحدها از سوی رئیس کل دادگستری مازندران صادر شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها