موج
کدخبر : ۲۵۳۰۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-253057

حدود 5 کیلومتری محل حادثه؛

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: امروز حدود 5 کیلومتری محل حادثه پیکر یکی از سرنشینان خودروی پراید توسط جستوگران هلال احمر و نیروهای محلی پیدا شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مهدی ولی پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان اظهار کرد:  از حدود 48 ساعت گذشته تا امروز 50 نفر از نجاتگران جمعیت هلال احمر گیلان در مسیر رودخانه روبار جیر فومن در حال جستجوی دو نفر سر نشین خودروی پرایدی هستند که در دو روز گذشته بر اثر سیلاب به رودخانه سقوط کرد.

وی افزود: امروز حدود 5 کیلومتری محل حادثه پیکر یکی از سرنشینان خودروی پراید توسط جستوگران هلال احمر و نیروهای محلی پیدا شد.

جمعیت هلال احمر گیلان1

ولی پور با بیان اینکه جستجو برای یافتن پیکر دوم با شدت بیشتری ادامه دارد بیان کرد: 7تیم از شهرستان فومن و 5 تیم از شعب شهرهای صومعه سرا، رضوانشهر، انزلی و ستاد هلال احمر گیلان در حال جستجوی یافتن پیکر دیگر سرنشین این خودرو هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به اینکه براساس اطلاعات و شاهدان عینی حادثه  سرنشینان خودرو دو نفر بودند تصریح کرد: مردم توجه ای به شایعات نداشته باشند و اخبار و اطلاعات را از منابع رسمی پیگیری کنند.

وی از مردم خواست تا از تجمع در کنار این رودخانه خودداری کنند تا امدادگران با سهولت بیشتر برای یافتن سرنشینان این خودرو اقدام کنند.

جمعیت هلال احمر گیلان2

به گزارش موج،  دو روز گذشته با اعلام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان فومن به جمعیت هلال احمر مبنی بر سقوط یک دستگاه پراید با دو سرنشین در رودخانه رودبار جیر فومن، بلافاصله سه تیم شامل 10 نیروی امدادی، یک آمبولانس، یک دستگاه ست نجات و یک پیکاب برای امدادرسانی به منطقه اعزام شدند.

آبگرفتگی ناشی از بارش باران و نبود دید کافی از مسیر، علت سقوط این حودرو اعلام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها