موج

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: خلاقیت و نوآوری لازمه پیشرفت هر سازمان است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سید مصطفی علوی در بازدید از انبار شهید فلسفی با اشاره بر گستردگی و تنوع کار در این واحد،گفت: در این انبار می توان دنیای خلاقیت و ایده را بکار گرفت. 

وی با تاکید بر لزوم داشتن خلاقیت و ایده پردازی در کار بیان داشت:‌ در هر بخشی از کار که خلاقیت نباشد آن بخش قطعاً با ضعف مواجه است.

علوی تاکید کرد: افزایش خلاقیت در سازمان ها می تواند به ارتقای کمیت و کیفیت خدمات، کاهش هزینه ها ، جلوگیری از اتلاف منابع و بالتبع افزایش کارآیی و بهره وری و ایجاد انگیزش و رضایت شغلی در کارکنان منجر گردد .

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: سیستم کالا و انبارداری باید به گونه ای باشد که از انبار نمودن بی جهت کالا و توقف سرمایه بیت المال خود داری شود.

وی ضمن بازدید از انبارهای لوازم گازرسانی به صنایع، ایستگاه های TBS و تجهیزات ، اقلام از رده خارج و لزوم تعیین تکلیف فوری اقلام مازاد تاکید کرد و گفت: خوشبختانه تیم کالا تیم تخصصی و با تجربه ای است.

علوی افزود: رسیدگی به نیازهای کارکنان و رضایتمندی آنها از اهداف اصلی شرکت  گاز بوده است و ما همواره سعی در رفع این نیازها و جلب رضایت کارکنان در چهار چوب قانون و وظایف هستیم.

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان با تاکید بر اینکه، رابطه بین سازمان و کارکنان باید برد - برد باشد  خاطر نشان کرد: هر اقدام و ابتکار عملی در راستای  صیانت از اموال ، احیاء و بازسازی اقلام  بلا استفاده یا از کار افتاده ، اقدام در جهت کاهش هزینه ها برای شرکت حائز اهمیت است و انجام دهنده این مهم در سودی که عاید شرکت می شود سهیم خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها