موج

در آیین اختتامیه ششمین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه ؛

مرکز توسعه نیروی انسانی اتاق بازرگانی اصفهان (متسا) در حاشیه اختتامیه ششمین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، رییس کمیسیون آموزش ،پژوهش و توانمندسازی اتاق بازرگانی اصفهان در  آیین افتتاح مرکز توسعه نیروی انسانی اتاق بازرگانی اصفهان (متسا)گفت: هدف از راه اندازی این مرکز آموزش  نیروی مورد نیاز واحدهای صنعتی و تجاری استان اصفهان است .

امیر کشانی افزود:این مرکز با همکاری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و موسسات آموزشی  از میان دانش آموختگان، نیروی متخصص و توانمند را به واحدهای تولیدی معرفی کند.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان تاکید کرد:واحدهای صنعتی در جذب نیروی انسانی متخصص با چالش روبرویند و دانش اموختگان دانشگاه ها برای فعالیت در این واحدها نیاز به گذراندن دوره های عملی دارند.

افتتاح مرکز متسا

نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی در آیین اختتامیه این همایش گفت:مجلس شورای اسلامی از ارایه  لایحه رتبه بندی اساتید دانشگاه بر اساس حل مسایل واحدهای تولیدی و صنعتی استقبال می کند.

زهرا سعیدی بیان داشت:دانشگاه به عنوان مرکز تولید علم و صنعت به عنوان مرکز تولید کالا دو قطب مهم و اثرگذار اقتصاد کشور محسوب می شوند و تقویت ارتباط این دو بخش به توسعه اقتصادی کشور منجر می شود.

وی به نقش بخش خصوصی درحل مسایل واحدهای صنعتی و تولیدی اشاره کرد و گفت:اتاق بازرگانی می تواند حلقه ارتباطی دانشگاه و صنعت را نظم بخشد.

گفتنی است؛  با حضور رییس موسسه آموزشی اتاق بازرگانی ایران، نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی مرکز توسعه نیروی انسانی اتاق بازرگانی اصفهان  (متسا) آغاز به کار کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها