موج

آیت الله فلاحتی در بازدید از خانه محرومان سیاه اسطلخ:

آیت الله فلاحتی با حضور در سه منزل محرومان در منطقه سیاه اسطلخ رشت از نزدیک و به صورت چهره به چهره با مشکلات آنها آشنا شد و به مسوولان سفارش های لازم را کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی در حاشیه بازدید از خانه محرومان منطقه سیاه اسطلخ رشت اظهار کرد: از غروب روز جمعه به همراه مسوولان شهرستان رشت از نزدیک مشکلات اهالی منطقه را مشاهده کردیم.

وی به وعده های مسوولان به منظور برطرف کردن مشکلات محرومان در منطقه سیاه اسطلخ رشت اشاره کرد و افزود: وجود خانه محرومان در اطراف شهر رشت به عنوان مرکز استان گیلان مایه نگرانی و ناراحتی است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه مسوولان برای محرومیت زدایی تلاش می کنند، تصریح کرد: به دلیل بسیار بودن حجم کار، جامعه هدف برای سازمان های خدمات رسان مانند کمیته امداد گسترده است.

آیت الله فلاحتی در بازدید از خانه محرومان سیاه اسطلخ3

آیت الله فلاحتی تصریح کرد: اگر گاهی مواقع کاستی هایی مشاهده می شود نباید مسوولان را مقصر دانست.

وی با اشاره به اینکه حضور مسوولان در مناطق محروم موجب تسریع در کار نیازمندان می شود، اظهار کرد: حضور مسوولان در مناطق مختلف موجب خوشحالی اهالی می شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان به وعده های خوب مسوولان مبنی بر برطرف کردن مشکل محرومان در منطقه سیاه اسطلخ رشت اشاره کرد و گفت: مسوولان وعده پیگیری مشکل محرومان به ویژه مسکن آنها را دادند.

آیت الله فلاحتی در بازدید از خانه محرومان سیاه اسطلخ1

آیت الله فلاحتی با حضور در سه منزل محرومان در منطقه سیاه اسطلخ رشت از نزدیک و به صورت چهره به چهره با مشکلات آنها آشنا شد و به مسوولان سفارش های لازم را کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها