موج
کدخبر : ۲۵۱۱۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-251111

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان :

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان از پرداخت ۶۸۷ میلیون تومان کمک‌هزینه اجاره به مددجویان اصفهانی درشش‌ماهه نخست سال 97 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، جلال یزدانی گفت:کمیته امداد اصفهان در شش ماهه نخست امسال بیش از ۶۸۷ میلیون تومان کمک هزینه اجاره و ودیعه مسکن به مددجویان فاقد مسکن پرداخت کرد.

وی بابیان اینکه بیش از ۸۷ هزار خانوار تحت حمایت این نهاد قرار دارند، گفت: ۱۳ هزار و ۲۳ خانوار از این نیازمندان فاقد مسکن و مستأجر هستند.

وی منابع این نهاد برای حمایت از همه جامعه تحت حمایت که فاقد مسکن هستند را ناکافی اعلام کرد و گفت: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از ۶۸۷ میلیون تومان در قالب کمک هزینه اجاره و ودیعه مسکن به این نیازمندان پرداخت شد.

یزدانی بابیان اینکه هزینه اجاره مسکن به‌ویژه در شهرها کمرشکن است، گفت: خانوارهای مستأجر تحت حمایت این نهاد برای تأمین سرپناه مناسب با مشکلات زیادی روبرو هستند که حل این مشکلات نیاز به منابع مالی فراوانی دارد و از عهده این نهاد خارج است.

وی با تأکید بر ضرورت هم‌افزایی و هماهنگی فعالان عرصه خیر و احسان برای تغییر رویکرد ارزاق محور در عرصه حمایت از نیازمندان، گفت: حرکت به سمت کمک‌هایی که باعث توانمندی خانوارهای نیازمند می‌شود از مهم‌ترین چشم‌اندازهای کمیته امداد است و مسکن در کنار اشتغال و خودکفایی بزرگ‌ترین سهم در ایجاد شرایط پایدار در زندگی مددجویان این نهاد را دارند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان با ابراز امیدواری نسبت به مشارکت مردم درزمینهٔ تأمین مسکن نیازمندان، گفت: خیران گرامی و مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با مراجعه به ادارات این نهاد در محل زندگی خود، شماره‌گیری کد #۰۳۱*۸۸۷۷* توسط تلفن همراه، مراجعه به پایگاه اینترنتی کمیته امداد و یا واریز به کارت‌بانکی با شماره ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نسبت به پرداخت کمک‌های خود در این زمینه اقدام کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها