موج
کدخبر : ۲۵۱۱۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-251106

رییس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک از انتشار فراخوان سومین جشنواره منطقه ای داستان کوتاه مکران با همکاری انجمن داستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان ، «مصطفی کریمی» در جمع خبرنگاران گفت: شرایط و ضوابط حضور در سومین جشنواره منطقه ای داستان کوتاه مکران به این صورت است که  آثار به صورت تایپ شده، به همراه مشخصات کامل نویسنده و شماره تماس، ارسال شود و آثار در جشنواره دیگری شرکت داده نشده باشد و آثار در کتاب، مطبوعات و فضای مجازی منتشر نشده باشد و هر نویسنده می تواند حداکثر سه اثر ارسال نماید.

وی به موضوع آثار ارسالی اشاره کرد و افزود : موضوع جشنواره آزاد می باشد و آثار باید در قالب داستان کوتاه تولید و ارسال شود.

رییس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک اضافه کرد: شیوه ارسال آثار از طریق ایمیل dastan.makran@gmail.com یا واتس آپ ۰۹۰۲۷۶۴۳۷۵۸ می باشد و آخرین مهلت ارسال آثار 10 آذرماه 97 می باشد.

کریمی به جوایز در نظر گرفته شده اشاره کرد و بیان کرد : به نفر اول دو میلیون تومان نفر دوم یک و نیم میلیون تومان و نفر سوم یک میلیون تومان جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد : آثار هنرمندان استان‌های هرمزگان، فارس، بوشهر، کرمان، خوزستان، سیستان و بلوچستان در این جشنواره پذیرفته می شود و علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره  07642374259 تماس برقرار نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها