موج

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اعلام کرد؛

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیان کرد: در حال حاضر 793 خانوار فاقد گاز در شهرستان های فومن، کلاچای رودسر و تالش ساکن هستند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان  اظهار کرد: در پی پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی به استان و اعلام وضعیت فوق العاده، عصر روز جمعه جلسه کمیته مدیریت بحران در شرکت گاز استان تشکیل شد.

وی افزود: این جلسه به منظور آزمایش راههای ارتباطی با تمامی رؤسای ادارات تابعه از طریق ویدئو کنفرانس ارتباط برقرار شد و رؤسای ادارات در خصوص وضعیت شهرستان حوزه استحفاظی خود و سطح آمادگی حوزه های مربوطه گزارشی ارائه دادند.

اکبر گفت: در ادامه با شدت گرفتن بارش باران از بامداد روز شنبه و وقوع سیل به تاسیسات و لوله های گاز در 9 شهرستان استان  خساراتی وارد آمد.

 اکبر در این خصوص گفت: سیلاب در 28 نقطه در 9 شهرستان استان آسیب هایی را به تاسیسات این شرکت  وارد نموده است.

سیل در گیلان

وی آسیب ها به تاسیسات گازرسانی را در تالش، رودسر، لاهیجان، صومعه سرا، فومن، لنگرود، املش و شفت عنوان کرد و افزود: بمنظور ایمن سازی و جلوگیری از بروز خطرات احتمالی گاز یک هزار و 413 خانوار روستایی در این شهرستان ها قطع شده بود که با تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز و با انجام تعمیرات و ایمن سازی، گاز 620 خانوار تاکنون وصل شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیشترین مشکل را برای گاز روستاییان در شهرستان فومن ذکر و بیان کرد: بدلیل عدم دسترسی به جاده و پل، وصل گاز باقی خانوارهایی که بدلیل ایمنی گازشان قطع شده، نیاز به بررسی و تعمیرات اساسی دارد.

به گفته اکبر؛ در حال حاضر 793 خانوار فاقد گاز در شهرستان های فومن، کلاچای رودسر و تالش ساکن هستند.

بارش باران تا پایان روز یکشنبه 15 مهر به تناوب در گیلان ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها