معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت درآئین تکریم مدیر عامل سابق و معارفه مدیر عامل جدید ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب آهن اصفهان سرمایه ملی و برکت فولاد وعامل اصلی بومی سازی فولاد کشور است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، جعفرسرقینی با اشاره به وضعیت تولید فولاد ایران و مزیت های رقابتی این صنعت و قدمت و پیشتازی ذوب آهن اصفهان در این عرصه یاد آور شد: ذوب آهن اصفهان یک سرمایه ملی و برکت فولاد کشور است و تنها راه نجات افزایش تولیدات آن است.

وی ضمن اشاره به زنجیره تولید فولاد در ایران افزود: با تلاش های انجام شده زنجیره فولاد وضع مناسبی به خود گرفته و صنعت فولاد در ایران بومی شده است و بیشترین نقش در این زمینه را نیز ذوب آهن اصفهان داشته است.

معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت در پایان با اشاره به نیاز ذوب آهن به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی گفت: ما همچنان در خدمت و درکنار ذوب آهن اصفهان هستیم و با توجه به اعتمادوشناختی که از قبل به مهندس یزدی زاده در شرکت ملی فولاد ایران داشته ایم در آینده نیز وی را برای افزایش تولید کمک خواهیم کرد.

ذوب آهن یک برند ملی  با آینده ای روشن وپیشتاز است

مدیرعامل جدید ذوب آهن نیز در این مراسم گفت: ذوب آهن خانه اول من است چرا که از سال 73 تا کنون در این شرکت مشغول به کار بوده و بعد از این چند ماهی  که به شرکت ملی فولاد ایران رفتم دوباره بازگشتم و این برگشت به خاطر ادای دین خود به این شرکت است و ایمان دارم که با همت و همدلی همکاران و رعایت اولویت طرح ها و اقدامات در حال انجام  ذوب آهن به موفقیت های بالاتری خواهد رسید.

معارفه مدیرعامل جدید ذوب اهن

 منصور یزدی زاده اظهار داشت: ذوب آهن یک برند ملی است و با توجه به قابلیت ها و توانمندیهای موجود و نیروی انسانی فعال و با تجربه ، آینده روشنی خواهد داشت.

وی در ادامه به مسائلی از قبیل بحران آب در استان اصفهان و صنعت و همچنین تامین به موقع مواد اولیه برای افزایش تولید اشاره کرد و یاد آور شد: امید واریم با همت و تلاش همکاران سخت کوش و حمایت مسوولین ، تولید ذوب آهن اصفهان در سال جاری به 7/2 و سال بعد به 6/3 میلیون تن افزایش یابد.

مدیرعامل جدید ذوب آهن همچنین بر تعامل با تمامی مسئولین ملی، استان و منطقه اشاره کرد و افزود: برای رونق شرکت و حفظ اعتبار داخلی و خارجی آن نهایت تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا به کمک الهی و حمایت همکاران عظمت گذشته ذوب آهن و برند پیشتاز آن حفظ شود.