موج
کدخبر : ۲۲۹۵۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-229540

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان میناب خبر داد؛

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان میناب از کشف بیش از 1 تن و 268 کیلوگرم انواع مواد مخدر، در سه ماه نخست سال جاری در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد رستمی در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان گفت: در راستای تشدید اقدامات و برخورد جدی با سوداگران مرگ، در پی کسب خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان قصد جابجای و توزیع مواد مخدر را از محورهای فرعی میناب دارند، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضایی به محل موردنظر اعزام شدند و پس از ایست و بازرسی کنترل خودروهای عبوری به‌صورت محسوس و نامحسوس، درنهایت خودرو موردنظر را شناسایی کردند.

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان میناب ادامه داد: مأموران پس از مشاهده خودرو قاچاقچیان دستور ایست دادند که راننده خودرو بدون توجه به‌فرمان پلیس اقدام به فرار کرد و پس از تعقیب و گریز، قاچاقچیان از خودرو پیاده شده و با استفاده از تاریکی هوا و کوهستانی بودن منطقه فرار کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو مذکور 371 کیلوگرم مواد مخدر شامل 224 کیلو و 543 گرم تریاک و 550 گرم حشیش کشف شد، تصریح کرد: در سه ماه نخست سال جاری بیش از 1 تن و 267 کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط مأموران انتظامی این شهرستان کشف شده است.

رستمی با بیان اینکه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری متهمان متواری شده ادامه دارد، تأکید کرد: پلیس میناب در راستای انجام وظایف ذاتی و قانونی خود نسبت به مبارزه بی‌امان با مواد مخدر، قاچاقچیان و سوداگران مرگ اقدام می‌کند و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها