موج
کدخبر : ۲۱۴۹۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-214919

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم:

جانشین فرماندهی انتظامی استان، فعالیت شورای معتمد پلیس و مشارکت مردم را در حوزه پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی مهم ارزیابی و تاکید کرد: پلیس همواره برای کاهش آسیب ها و ارتقاء امنیت دغدغه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم به نقل از مرکز خبری پلیس، سرهنگ درویشی در کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محل شورای شهر اسلامی شهر مقدس قم، فعالیت شورای معتمد پلیس و مشارکت مردم را در حوزه پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی مهم ارزیابی کرد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت این شورا در پیشگیری از جرم، تصریح کرد: با توجه به این که بخش عمده ای از جرایم در استان را جرایم خرد تشکیل می دهد بنابراین شورای معتمد پلیس می تواند نقش مهمی در حوزه امنیت ایفا کند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم با بیان این که پلیس برای کاهش آسیب ها و ارتقاء امنیت دغدغه دارد، بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت اصناف و همچنین ادارات استان در این حوزه تاکید کرد.

بسیج به عنوان عنصری مهم و تاثیرگذار در محله ها

سرهنگ درویشی از بسیج به عنوان عنصری مهم و تاثیرگذار در محلات نام برد و گفت: در شورای معتمد پلیس بایستی از ظرفیت مراکز علمی و دینی در استان استفاده کرد.

وی در ادامه بر لزوم افزایش دوربین های سطح شهر تاکید و آن را در ارتقاء امنیت استان مهم ارزیابی کرد .

سرهنگ درویشی ضمن تاکید بر بهره گیری از ظرفیت شهرداری قم، وجود معابر مناسب و افزایش پارکینگ های سطح شهر را در کاهش جرایمی مانند سرقت خودرو و موتورسیکلت تاثیرگذار دانست و افزود:وقتی یک پارکینگ ایجاد می شود پیشگیری وضعی ایجاد و قطعاً سرقت ها کاهش پیدا می کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها