موج
کدخبر : ۲۱۴۸۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-214866

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از برقراری تماس تلفنی 90 هزار و 224 شهروند کاشانی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ علی پورکاوه اظهار داشت : در 10 ماهه سال جاری 90 هزار و 224 شهروند کاشانی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان تماس تلفنی برقرار کردند که از این تعداد 48 هزار و 165 تماس عملیاتی، تعداد 38 هزار و 908 مورد تماس مشاوره ای و 3153 هزار و 153 تماس امداد و نجات بوده است .

تماس با پلیس 110

وی در ادامه خاطرنشان کرد : از مجموع کل تماس های گرفته شده مردمی 2 درصد تماسهای تلفنی با 110 غیر قابل رسیدگی و پیگیری بوده است که این امر پلیس را دچار مشکل کرده و از حضور به موقع در صحنه های ضروری که مردم به پلیس احتیاج دارند باز داشته است.

سرهنگ پورکاه اظهار داشت : به لحاظ اجرای طرح های مختلف در سطح شهرستان به ویژه اجرای طرح های امنیت اجتماعی و اخلاقی ، طرح برخورد با سوداگران مرگ در مناطق حاشیه ای شهر کاشان رضایتمندی بالای مردمی را در پی داشته است .

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ضمن قدردانی از تعامل خوب شهروندان با پلیس 110 در شناسایی و کشف جرم، از آنان خواست هر گونه انتقاد و پیشنهاد خود را از طریق تلفن 197 دفتر نظارت همگانی پلیس با خادمان خود در نیروی انتظامی، در میان بگذارند .

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها