موج
کدخبر : ۲۱۴۴۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-214403

با حکم رئیس شورای شهر بندرعباس؛

"غلامعباس مومنی" رئیس بیمارستان خلیج فارس در حکمی از سوی رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، به عنوان مشاور امور درمانی این شورا منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در این حکم، تعهد، تخصص و تجارب ارزنده رئیس بیمارستان خلیج فارس در حوزه سلامت از دلایل انتصاب وی به عنوان مشاور امور درمانی شورای شهر بندرعباس  بیان شده است.

غلامعباس مومنی در این جلسه اظهار داشت: هدف ما ارائه خدمت به مردم، بالابردن سطح سلامت و پیشگیری و درمان در استان و به ویژه در شهر بندرعباس است.

رئیس بیمارستان خلیج فارس بندرعباس ضمن قدردانی از حساسیت شورا نسبت به حوزه سلامت شهروندان، تصریح کرد: از هرگونه انتقاد و پیشنهادی استقبال می کنیم چرا که این انتقادات ممکن است تبدیل به قانون یا مصوبه ای در جهت خدمت رسانی بهتر به مردم شود.

تشکیل کارگروه خدمات درمانی با همکاری بخش خصوصی و دولتی

وی تشکیل کارگروه جهت انجام این خدمات را با همکاری بخش های خصوصی و دولتی و کمک به کسانی که کمتر از خدمات درمانی بهره مندند، از دیگر اهداف بیمارستان خلیج فارس بیان کرد.

اسلام باوقار رئیس شورای شهر بندرعباس نیز تاکید کرد: همه دست اندرکاران گروه خدمات پزشکی و درمانی بایستی در راستای محرومیت زادیی بهداشتی و درمانی حرکت کنند تا کمبودی در این زمینه نداشته باشیم.

در انتها با اهداء لوح تقدیر از سوی رئیس شورای شهر بندرعباس به محمد پاکوئی مدیر داخلی بیمارستان خلیج فارس بعنوان نماینده پرسنل، از زحمات کادر پزشکی، پرستاری و خدماتی بیمارستان قدردانی شد.

تقدیر7

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها