رئیس بیمارستان خلیج فارس بندرعباس، گفت: تودیع و معارفه مدیر داخلى و مدیر خدمات پرستارى (مترون) بیمارستان صرفا براى ارتقای سطح بیمارستان در سلامت، درمان و خدمات رسانى بهتر و بیشتر به بیماران انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، مراسم تودیع و معارفه مدیر داخلى  و مدیر خدمات پرستارى بیمارستان خلیج فارس در سالن اجتماعات این بیمارستان با حضور مدیران سازمان تأمین اجتماعى هرمزگان، ریاست بیمارستان و مسوولین بخش هاى درمانى، ادارى و پاراکلینک بیمارستان، برگزار شد.

رئیس بیمارستان خلیج فارس بندرعباس در این مراسم، عنوان کرد: این جابجایى ها صرفا جهت ارتقای سطح کیفى سلامت و درمان بیمارستان و خدمات رسانى بهتر و بیشتر  به مردم صورت گرفته است.

وى با تأکید به رعایت اخلاق مدارى در برخورد با بیماران اظهار داشت: تمامى پرسنل بیمارستان موظف به رعایت این اصل هستند، تا بیماران از بدو ورود به بیمارستان دردى جزء بیمارى نداشته باشند.

غلامعباس مؤمنى افزود: زمانى که  انجام وظیفه پرسنل بیمارستانى با نگاه الهى و قرب الهى باشد، با هیچ خلل و کمبودى در زمینه هاى درمان و خدمات دهى بیمارستان روبرو نخواهیم بود.

مؤمنى گفت: کلیه بیماران و مراجعین به بیمارستان شایسته دریافت بهترین خدمات درمانى و تشخیصى متناسب با نوع بیماری خود، همراه با حفظ کرامت و ارزش هاى متعالی انسانى هستند.

خدرى مدیر درمان سازمان تامین اجتماعى استان هرمزگان با تأکید به حفظ شأن بیمار و ارائه خدمات مناسب به موقع، خاطرنشان کرد: کادر درمانى فعال در بیمارستان خلیج فارس جزو بهترین پرسنل درمانى استان هستند.

وى از زحمات مدیران سابق تشکر و قدردانى و براى مدیران جدید آرزوى موفقیت در خدمات رسانى و بالا بردن سطح کمى و کیفى بیمارستان کرد.

شایان ذکر است که طى این مراسم از خدمات ده ساله هوشنگ متولى تقدیر به عمل آمد و محمد پاکوئى به عنوان مدیر داخلى جدید بیمارستان خلیج فارس معرفى شد.

و همچنین از زحمات بى شائبه فاطمه جمشیدى قدردانى و خانم شجاعى با سابقه چندین ساله در زمینه مدیریت پرستارى به عنوان مدیر خدمات پرستارى (مترون) بیمارستان معارفه شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج