موج
کدخبر : ۲۰۲۱۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-202151

طرح مدرسه قهرمان در استان زنجان برای اولین بار اجرایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج، ذبیح‌الله تاراسی ظهر امروز در دومین همایش تجلیل از دانش‌آموزان قهرمان و معلمان برتر استان به حضور پیشکسوتان فعال در حوزه ورزش اشاره و اظهار داشت: در کنار مسابقات ورزشی و اعزام‌ها باید به درس تربیت بدنی نیز در مدارس توجه ویژه شود.

وی افزود: امسال برای نخستین بار طرح مدارس قهرمان در استان اجرا شد و 25 مدرسه در سطح استان در مسابقات شرکت کردند.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه معلمان در سلامت دانش‌آموزان نقش قابل توجهی دارند، گفت: باید به درس تربیت بدنی در مدارس اهمیت ویژه‌ای داده شود.

وی با ابراز خرسندی مبنی بر تداوم برگزاری مسابقات دانش‌آموزی ابراز کرد: برخی از انجمن‌ها در مسابقات حائز رتبه شدند و کاپ اخلاق نیز در چند رشته نصیب استان زنجان شده است.

تاراسی بیان کرد: دانش آموزان ورزشکار سفیر آموزش و پرورش هستند که می‌توانند در بحث فرهنگ‌سازی برای توسعه برای توسعه ورزش کمک کنند.

وی با تاکید بر اینکه به دنبال افزایش ساعات تربیت بدنی در مدارس هستیم، گفت: باید بتوانیم به درس تربیت بدنی قوت بیشتری بدهیم.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با تاکید بر اینکه باید دانش‌آموزان علاقه بیشتری به ورزش نشان دهند و بیشتر وقت خود را در ورزش بگذرانند، گفت: دانش‌آموزان ورزشکار باید الگوی دیگر دانش آموزان باشند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها