صبح فردا آیین تجلیل از شاعران لرستانی، یوسفعلی میرشکاک و عزیز بیرانوند در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، صبح فردا پنجشنبه 9 آذر 96، در مراسمی، از زحمات و خدمات دو شاعر برجسته کشور، یوسفعلی میرشکاک و عزیز بیرانوند تجلیل خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری موج، گفت: فرصت مغتنمی دست داد تا در یک روز پائیزی، با تجلیل از مقام هنری دو شاعر برجسته لرستانی، اساتید گرامی آقایان یوسفعلی میرشکاک و عزیز بیرانوند، خدمتی در راستای فرهنگ و هنر لرستان کرده باشیم.

حمیدرضا حنان، تشریح کرد: در مراسمی که 9 صبح فردا در سالن شهید آوینی خرم‌آباد برگزار خواهد شد، میزبان استاد ساعد باقری از شعرای ارزنده کشور نیز خواهیم بود و ایشان در سخنانی، به بررسی زوایای مختلف زندگی حرفه‌ای و هنری استاد یوسفعلی میرشکاک خواهند پرداخت.

وی، ادامه داد: در همین رابطه، آقای مسعود سپهوند نیز در این مراسم به بررسی آثار و زوایای زندگی حرفه‌ای و هنری استاد عزیز بیرانوند می‌پردازند که امیدواریم حرکتی در جهت قدردانی از فرهیختگان و هنرمندان لرستانی ایران اسلامی باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، تصریح کرد: از همه هنرمندان، فرهیختگان، اندیشمندان و اصحاب رسانه استان دعوت شده تا در این آئین شرکت کنند اما، از این فرصت نیز استفاده می‌کنم و از همه نخبگان و عموم مردم هنردوست دعوت می‌کنم تا در این مراسم، حضور پیدا کنند.

بزرگداشت عزیز بیرانوند و یوسفعلی میرشکاک

خبرگزاری موج، این اقدام شایسته اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان را ارج نهاده و برای شاعران گرانقدر، آقایان یوسفعلی میرشکاک و عزیز بیرانوند طول عمر آرزو می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج