موج
کدخبر : ۲۰۱۶۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-201625

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان خبر داد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از ضبط گواهینامه رانندگی 92 راننده متخلف به دلیل ارتکاب تخلفات حادثه ساز و همچنین رانندگانی که نمره منفی آنها از به عدد 30 رسیده بود، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ رضا رضایی اظهار داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با اجرای تشدید طرح های کنترلی خود با رانندگانی که مرتکب تخلفات حادثه ساز شوند برخوردهای سخت گیرانه ای را اعمال می کند.

وی افزود: در همین راستا طی آبان ماه سال جاری گواهینامه 92 راننده به دلیل ارتکاب تخلفات حادثه ساز و همچنین کسانی که نمره منفی آنها از حد نصاب عدد 30 عبور کرده ضبط شد.

این مقام مسوول با بیان اینکه بخشی از این گواهینامه ها به مدت سه ماه و بخشی نیز به مدت شش ماه ضبط شده عنوان داشت: در صورت تکرار تخلفات حادثه ساز توسط رانندگان مذکور و ضبط مجدد گواهینامه آنها این بار گواهینامه این افراد باطل و می بایست برای دریافت گواهینامه مراحل اولیه از جمله شرکت در کلاس ها و اخذ آزمون از آنها را طی کنند.

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان  اصفهان همچنین از توقیف 177 دستگاه خودروی متخلف به علت ارتکاب دو تخلف همزمان حادثه ساز در آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: براساس بند "د" ماده 10 قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی هرگاه راننده‌ای به صورت همزمان مرتکب دو تخلف حادثه ساز گردد، وسیله نقلیه او برای حداقل 72 ساعت توقیف می‌گردد و ترخیص آن نیز منوط به پرداخت کلیه جریمه‌ها و تسلیم مفاصاحساب و احراز مالکیت وسیله خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها