موج
کدخبر : ۱۸۰۲۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-180270

ساختمان نوبنیاد دبستان روستای حنیطیه در شهرستان کارون همزمان با ایام بزرگداشت هفته دولت با حضور جمعی از مسئولان محلی و اهالی روستا افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، این مدرسه در زمینی به مساحت 120 متر مربع احداث و از استانداردهای تعریف شده از سوی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور برخوردار است.

ساخت این مدرسه در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت ملی حفاری با نظر مدیریت ارشد شرکت در دستور کار قرار گرفت و در کوتاهترین زمان ممکن طراحی، احداث و آماده بهره برداری شد.

در آیین افتتاح این ساختمان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در سخنانی با بزرگداشت هفته دولت، تصریح کرد: این شرکت همسو با وظایف ذاتی خود و عمل به مسئولیت های اجتماعی نسبت به اجرای پروژه های عام المنفعه نگاه ویژه دارد.

 حیدر بهمنی افزود: ساخت این مدرسه در روستای محروم حنیطیه حاصل کار جمعی همکاران در حراست شرکت است و در این پروژه بخشی از نیازهای ساختمانی از محل امکانات شرکت تامین گردید.

در این آیین  معصومه خنفری فرماندار شهرستان کارون نیز از حسن توجه مدیرعامل و مدیران شرکت ملی حفاری در زمینه تامین یکی از نیازهای اساسی این روستا قدردانی کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها