English

توسعه گردشگری سلامت با همکاری تمام دستگاه ها و نهادها

نشست مسئولان گردشگری سلامت و مدیران امنیتی و قضایی استان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

توسعه گردشگری سلامت با همکاری تمام دستگاه ها و نهادها
به گزارش خبرگزاری موج استان قم

، جهانگیری مشاور ارشد رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، در این جلسه به جایگاه قم در توسعه گردشگری سلامت اشاره کرد و گفت: استان قم ظرفیت های بسیاری در این زمینه دارد که غافل مانده و باید در احیای آن بکوشیم.

وی بیان داشت: قم درگاه ورودی بیماران گردشگری سلامت است اما متاسفانه حداقل استفاده ها از این موضوع می شود که باید بستری مناسب برای خدمات رسانی به بیماران فراهم شود.

جهانگیری ابراز داشت: همایش گردشگری سلامت ماه گذشته در قم برگزار شد و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم زیرساخت های لازم را فراهم و در زمینه توسعه امر گردشگری گام برداریم.

مهندس ارجمندی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری قم نیز در این جلسه گفت: کشورهای مختلف در این عرصه ورود کرده اند که باید ما نیز برنامه ریزی کاملی داشته باشیم، چرا که گردشگران به موضوع گردشگری سلامت در ایران به ویژه در استان قم، اهتمام دارند.

وی گفت: مهمترین موضوعی که در این زمینه باید دقت نظر کرد این است که دست دلالان عرصه گردشگری سلامت باید کوتاه شود و موسسات معتبر و دارای مجوز به عرصه آمده و خدمات رسانی کنند.

 روح الله مسلم خانی معاون دادستان قم نیز در این جلسه گفت: نقشه راه در زمینه گردشگری سلامت باید ترسیم شود و دانشگاه علوم پزشکی قم و اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان، اقدامات خوبی در این عرصه انجام داده و ما نیز در کنار شما خواهیم بود.

وی گفت: برای ساماندهی درمان گردشگران حوزه سلامت باید برنامه ریزی های مناسب انجام شده و از شرکت های معتبر استفاده کنیم تا بتوانیم ساماندهی مناسب داشته باشیم.

حسین امیری قمی مدیر کل امور امنیتی و انتظامی استانداری قم نیز در این جلسه ضمن قدردانی از برگزاری جلسه گردشگری سلامت در قم گفت: این همایش یک الگوی مناسب برای دیگر استان ها به شمار می رود و ما نیز در مجموعه استانداری در کنار دستگاه ها آماده خدمات رسانی برای همکاری هر چه بیشتر هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه