موج
کدخبر : ۴۰۶۷۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406701

مدیر منطقه دو شهردرای قم از انتقال ساختمان منطقه ۲ شهرداری قم به مکان جدید خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، رضا رحیمی با اشاره به آماده‌سازی ساختمان اداری منطقه دو شهرداری قم اظهار داشت: ساختمان اداری شهرداری منطقه ۲ از محل فعلی در خیابان امامزاده ابراهیم(ع) به ساختمان جدید واقع در بلوار جمهوری اسلامی- خیابان مالک اشتر- خیابان پاسداران منتقل می‌شود.

به گفته وی، با این اقدام ارزشمند شاهد کاهش فاصله تردد شهروندان منطقه که از خرداد ۱۳۹۰ که مناطق ۲ و ۶ تفکیک شدند به محل فعلی که در محدوده منطقه ۶ قرار داشت مراجعه می‌کردند خواهیم بود.

مدیر منطقه دو شهرداری قم خاطرنشان کرد: انتقال این اداره به ساختمان جدید با تجمیع کلیه معاونت‌ها و ادارات با هدف خدمت‌رسانی مناسب‌تر به شهروندان و فراهم آوردن فضایی مناسب برای پاسخگوی به حجم فعالیت‌ها انجام‌شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر اکثر واحدهای مختلف شهرداری که در ساختمان پیشین در حال خدمت به شهروندان بوده به این مکان منتقل شدند، ابراز کرد: مابقی بخش‌ها نیز تا پایان هفته جاری منتقل خواهند شد.

رحیمی با تقدیر از صبر و شکیبایی شهروندان در فرآیند انتقال به ساختمان جدید منطقه تصریح کرد: ازآنجایی‌که بخشی از تأسیسات ساختمان همزمان با حضور همکاران تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید، در صورت احتمال بروز اختلال در سیستم خدمات‌رسانی پوزش می‌طلبیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`