موج
کدخبر : ۳۹۵۱۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395176

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه به مناسبت 17 شهریورماه بیانیه صادر نمود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه به شرح زیر است:

 دوران حکومت رژیم سفاک پهلوی در ایران سرشار از جنایاتی است که دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد و اوج آن در روز ۱۷ شهریور ۱۳۵۷ بود؛ در این روز همه فریادهای یک ملت بپاخاسته، یکی شد و دریایی از انسان‌ها به حرکت درآمد و به‌صورت موجی یکپارچه به‌سوی مقصدی الهی روان شد.

در این بیانیه افزوده شده است: رژیم طاغوت با کشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم و خداجوی تهران که جز استقلال کشورشان از بیگانگان، آزادی و برپایی حکومت دینی خواسته‌ای نداشتند، اوج خباثت و درنده‌خویی خود را نشان داد.

این بیانیه ادامه یافته است: اما این کار جز رسوایی و شکست آورده‌ای برای آن‌ها نداشت و خون پاک این شهیدان که به سرور و سالار شهیدان حضرت سیدالشهدا(ع) تاسی کرده بودند،کمر طاغوت را شکست و راه مبارزه با خودکامگان و مستکبرین عالم را برای همیشه روشن نگاه داشت.

در این بیانیه آمده است: این حادثه مهم تاریخی نشان داد که حضور هوشمندانه مردم در میادین عدالت‌خواهی، مبارزه با استکبار و اطاعت از امام و رهبر خویش تا چه اندازه می‌تواند در پیروزی ملت نقش داشته باشد و تنها راه غلبه بر استکبار جهانی و به زانو درآوردن بدخواهان نظام در هر عصری استقامت و پایداری و پیروی از رهبری است.

در پایان این بیانیه تاکید شده است: مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خونین این حادثه تلخ از خداوند متعال و زنده نگه داشتن راه پرافتخار مبارزه با مستکبرین و خودکامگان به‌ویژه آمریکا و اسراییل غاصب، اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از پیشگاه حضرت حق خواستار بوده و برای ملت و دولت عزیز ایران اسلامی موفقیت روزافزون را آرزومند است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها