موج
کدخبر : ۳۸۸۴۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-388432

گزارش جامع عملکرد 6 ساله شهرداری قم با عنوان «قم در مسیر تحول» رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، در آستانه عید سعید غدیر خم، گزارش جامع عملکرد ۶ ساله شهرداری قم با عنوان « قم در مسیر تحول » در جلسه امروز شورای مدیران و با حضور دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم رونمایی شد.

مجموعه «قم در مسیر تحول» با محتوای گزارش عملکرد جامع ۶ ساله شهرداری قم، شامل تشریح و تبیین اقدامات، دستاوردها، راهبردها و تجربیات اجرایی مجموعه بزرگ شهرداری قم از خردادماه ۱۳۹۴ لغایت مردادماه ۱۴۰۰است که باهمت و تلاش مجموعه اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل در طول مدت ۵ ماه با همکاری سایر بخش‌های شهرداری قم، جمع‌بندی و به رشته تحریر درآمد.

تدوین این مجموعه باهدف مستندسازی و ایجاد زمینه استفاده از تجربیات، دستاورد‌ها و مجموعه اقدامات ماندگار و ارزشمندی که در شهر مقدس قم و در طول مدت مدیریت دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در شهرداری قم و برای زائرین و مجاورین بارگاه منور کریمه اهل‌بیت علیهم‌السلام توسط خادمین شهر قم به انجام رسیده است از اسفند ماه ۱۳۹۹ در دستور کار قرار گرفت.

برای انجام امور اجرایی این پروژه جامع با محوریت اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل، کمیته اجرایی تدوین عملکرد ۶ ساله شهرداری قم و ۷ کارگروه تخصصی آن تشکیل شد و با بیش از ۲۲۵۰ نفر ساعت فعالیت تخصصی اجرایی در طول ۵ ماه، به مرحله انتشار رسید.

اجرای این پروژه با تکیه‌بر توان داخلی مجموعه اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم پیش رفت که این رویکرد موجب کاهش قابل‌توجه هزینه‌های آن در مقابل نمونه‌های مشابه شده است.

علاوه بر انتشار فیزیکی این گزارش عملکرد در تیراژ محدود و انتشار الکترونیکی آن، اطلاعات احصاء شده از عملکرد بخش‌های گوناگون شهرداری قم در ول ۶ سال گذشته، برای تولید محصولات مختلف به‌ویژه در حوزه رسانه فرآوری شده و با نگاهی هنرمندانه محصولات مرتبط ازجمله کلیپ، تیزر، مجله‌های ویدئویی، موشن و پویانمایی، داده‌نما و گزارش‌های نموداری و آماری، تصاویر مقایسه‌ای و پوستر و تبلیغات محیطی تولید و منتشرخواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها