موج
کدخبر : ۳۸۲۶۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382607

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم بر لزوم معرفی دستاوردهای انقلاب به مردم تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سیدموسی حسینی کاشانی ، درچهل و هشتمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان درسالن کرامت استانداری قم، با تاکید بر اینکه پیشرفت‌های انجام شده پس از انقلاب اسلامی قابل مقایسه با پیش از آن نیست، افزود: تمرکز رسانه‌های بیگانه، سیاه‌نمایی و ناامیدی جوانان از آینده کشور است و رسانه‌های استان در خنثی‌سازی این توطئه دارای وظیفه مهمی می‌باشند.

وی با بیان اینکه رسانه‌های قم درتحقق مشارکت حداکثری درانتخابات نقش موثر دارند، گفت: دشمنان به دنبال کاهش مشارکت هستند و این نشان از اهمیت انتخابات در کشور دارد و همه باید تلاش کنیم تا توطئه استکبار جهانی را بار دیگر ناکام بگذاریم.

وی با اشاره به اینکه کسانی که نرفتن به پای صندوق را ترویج می‌کنند به طور قطع دلسوز مردم نیستند، اظهار داشت: حضور در انتخابات و ثبت مشارکت حداکثری وظیفه‌ای همگانی است و رسانه‌ها در مشارکت حداکثری و شور بخشی به انتخابات نقش موثری دارند.

حسینی کاشانی اظهارداشت: از اصحاب رسانه‌ها می‌خواهیم با تلاش مضاعف خود همچون گذشته، مانع از تحقق خواست دشمن که همان مشارکت حداقلی است، شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم در ادامه با اشاره به برگزاری جلسه هم اندیشی با رسانه‌ها پیرامون انتخابات گفت: سئوالات و ابهامات اهالی رسانه در این جلسه به صورت شفاف مطرح و به آنها پاسخ داده‌شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها