موج
کدخبر : ۳۸۲۱۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382104

معاون دادستان قم از رفع پلمب شهربازی بوستان علوی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حمزه زارعی با اشاره به رفع پلمب شهر بازی بوستان علوی در عصر پنجشنبه ۲۰ خرداد، افزود: بهره بردار این شهربازی باید پس از رفع پلمب نسبت به اخذ و تمدید استاندارد، افزایش ایمنی وسایل شهر بازی، سپری نمودن دوره های آموزشی اپراتورهای وسایل شهربازی اقدام و پس از تایید استانداردهای لازم از سوی اداره کل استاندارد شروع به فعالیت کند.

معاون دادستان قم اظهار داشت: تحقیقات در خصوص علت حادثه ادامه داشته و با توجه به پیشگیری از حوادث احتمالی دیگر برای شهروندان عزیز، استفاده از وسیله حادثه ساز تا مشخص شدن علت حادثه و اطمینان از ایمنی کامل ممنوع است.

وی گفت: دادستانی به محض اطلاع از این حادثه به موضوع ورود و ضمن دستور پلمب شهربازی، تحقیقات در خصوص علل وقوع حادثه را آغاز کرد.

زارعی تصریح کرد: دادستانی همواره در حال رصد مستمر حوادث شهر، در راستای احقاق حقوق شهروندان است و تلاش دارد ضمن پیشگیری از وقوع هرگونه حادثه با عاملین برخورد قانونی صورت گیرد.

در حوالی ساعت یک بامداد جمعه چهاردهم خردادماه سال جاری تاب پرنده شهربازی بوستان علوی قم از محور خود خارج شد و با دوربین مداربسته نصب شده کنار دستگاه برخوردهای پی در پی داشت که موجب مصدومیت، هراس و وحشت برخی از حاضران شد.

بوستان ۴۰ هکتاری علوی در منطقه چهار شهرداری قم قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها