موج
کدخبر : ۳۷۹۹۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379938

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از افتتاح موزه شهیدان زین‌الدین و شهدای لشکر 17 علی بن ابیطالب(ع) از پروژه خانه موزه شهیدان زین‌الدین در ادامه طرح"قم در مسیر تحول" خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی کلانترزاده با اشاره به اجرای دومین هفته طرح ” قم در مسیر تحول ” اظهار داشت: این طرح به‌منظور افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های شهری، هر چهارشنبه و به مدت ۱۲ هفته برگزار می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با بیان اینکه در دومین هفته این طرح در چهارشنبه ۵ خردادماه، موزه شهیدان زین‌الدین و شهدای لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب(ع) از پروژه خانه موزه شهیدان زین‌الدین مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد افزود: این پروژه همزمان با ایام سالروز فتح خرمشهر، روز ایثار و مقاومت دزفول به بهره‌برداری می‌رسد.

کلانترزاده خاطرنشان کرد: این برنامه با حضور همرزمان شهیدان زین‌الدین، فرماندهان سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)، یادگاران هشت سال دفاع مقدس، جمعی از مدیران لشکری، استانی و شهری و خانواده معزز شهیدان زین‌الدین برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه این پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۶۰ میلیارد ریال در خیابان شهدا اجرایی شده است، یادآور شد: این خانه موزه مکانی برای ایجاد مرکز فرهنگی ملی و بین‌المللی در مرکز شهر در نظر گرفته‌شده است.

گفتنی است این برنامه به‌صورت زنده در شبکه‌های اجتماعی و صفحه رسمی شهرداری قم در فضای مجازی از ساعت ۱۷ پخش خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها