موج
کدخبر : ۳۷۸۶۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378682

مدیر منطقه شش شهرداری قم گفت: بیش از ۵ هزار تن آسفالت از ابتدای سال در سطح منطقه ۶ شهر قم توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید رضا حسینی با اشاره به برنامه‌ریزی برای کاهش مشکلات آسفالت برخی از شوارع فرعی سطح منطقه اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین نیازهای منطقه، آسفالت خیابان‌ها و معابر است و به همین منظور در بودجه سال جاری اعتبار ویژه‌ای به بخش آسفالت اختصاص‌یافته است.

مدیر منطقه شش شهرداری قم ادامه داد: در سال جاری با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، تلاش داریم تا حد امکان مشکلات آسفالت معابر و شوارع فرعی حل شود و بر اساس اولویت‌ها نسبت به آسفالت معابر و خیابان‌های منطقه اقدام کنیم.

حسینی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری روکش آسفالت شوارع فرعی خیابان شهید جمراسی اجرا شد، ابراز کرد: در ادامه روکش آسفالت تعدادی از شوارع فرعی خیابان امامزاده ابراهیم(ع)، بلوار نظامی گنجوی، خیابان ولیعصر(عج)، خیابان موسی بن جعفر(ع)، ۱۶ متری شوندی و فرعی‌های خیابان ۱۷ شهریور، خیابان شهیدان هوشنگی و بلوار توحید با توزیع بیش از پنج هزار تن آسفالت به پایان رسید.

وی یادآور شد: بر اساس نیازسنجی‌های صورت گرفته، پروژه آسفالت خیابان‌ها و معابر شهری با هدف تأمین رفاه و آسایش شهروندان، تسهیل در تردد وسایط نقلیه و ساماندهی و بهسازی معابر شهری انجام می‌شود.

مدیر منطقه شش شهرداری قم تصریح گرد: بهسازی، زیرسازی و روکش آسفالت شوارع مجاور بوستان نبوت، محدوده خیابان دلیران، خیابان جانبازان، شوارع فرعی خیابان ثامن‌الائمه، شهرک امام حسین(ع) و بلوار بعثت در بودجه ۱۴۰۰ پیش‌بینی‌شده که بر اساس برنامه زمان‌بندی اجرا خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها