موج
کدخبر : ۳۷۶۷۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376710

مدیرکل مدیریت بحران استان قم بیان کرد: با توجه به مصوبه ستاد ملی و برنامه‌های وزارت بهداشت، یک هفته دیگر هم محدودیت‌ها تمدید شد و گروه‌های دو، سه و چهار تعطیل هستند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محسن اوروجی ادامه داد: در همین رابطه ورود خودروهای غیر بومی به قم ممنوع است و از همه می‌خواهیم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از انتشار بیشتر ویروس جلوگیری کنند.

وی تاکید کرد: رعایت پروتکل‌ها همچون ماسک زدن، حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم حضور در تجمعات بهترین راهکار در امان ماندن از این ویروس منحوس است.

وی افزود: در مورد شب‌های قدر هم باید پروتکل‌های بهداشتی به نحو احسن رعایت شود و آیین های مذهبی با حفظ سلامت مردم ترتیب ‌یابد، همچنین انجام پذیرایی و برپایی ایستگاه صلواتی در برنامه‌های شب‌های قدر صحیح نیست.

مدیرکل مدیریت بحران قم با اشاره به لزوم جبران آسیب‌های وارد شده به اصناف در این ایام،‌ گفت: برای حمایت از اصناف مصوباتی درنظر گرفته شده است تا خسارت وارد شده به آنان کاهش یابد.

وی تاکید کرد: تجمعات زیادی در استان داریم که باید با روش‌های مناسب همچون برگزاری مراسم‌ آنلاین جایگزین شود، چراکه تنها رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ایجاد موج‌های جدید بیماری جلوگیری می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها