موج
کدخبر : ۳۷۵۵۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375508

مدیر منطقه سه شهرداری قم از وجود ۶۰ بوستان در منطقه سه شهر قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهرداد روحانی وزیری با اشاره به اقدامات منطقه سه شهرداری قم در توسعه فضای سبز، اظهار داشت: در سال‌های گذشته برنامه‌ریزی خوبی برای توسعه بوستان‌ها در منطقه سه شهرداری صورت گرفته و خوشبختانه تعداد بوستان‌های سطح منطقه در سال ۹۹ به ۶۰ بوستان افزایش یافت.

مدیر منطقه سه شهرداری قم با بیان اینکه منطقه سه یکی از مناطق شاخص شهری به لحاظ تعداد بوستان‌ها در مناطق شهری قم است، ابراز کرد: بیش‌ترین فعالیت‌های فضای سبز به این منطقه اختصاص داده‌شده و در حال حاضر نیز شاهد افزایش روزافزون وسعت و سرانه فضای سبز در این منطقه هستیم.

روحانی وزیری همچنین از افزایش وسعت بوستان پاکبان خبر داد و گفت: در سال‌های اخیر شش هزار مترمربع به مساحت این بوستان افزوده‌شده و در آن نیز اقدامانی ازجمله خاکبرداری و نخاله، خاکریزی، ماسه و کوددهی، چمن‌کاری، کاشت انواع گل‌ها ازجمله نسترن، رز، نارون و گل بنفشه انجام‌شده است.

وی با تأکید بر اینکه تعداد نهال‌های کاشته شده نارون در بوستان پاکبان قم نیز ۱۱۰ اصله بوده است، افزود: درخواست ما از شهروندان این است همانند همیشه شهرداری را در حفظ فضای سبز یاری دهند تا شاهد زیبایی شهر و ماندگاری بیش‌ازپیش فضای سبز باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها