موج
کدخبر : ۳۷۲۳۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372344

امام جمعه قم بر لزوم نگاه فراملی به قم تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار سید مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم، با اشاره به این‌که قم از ویژگی‌های متفاوتی نسبت به سایر شهرها برخوردار است، اظهار کرد: این‌که ما فقط به بیان این ویژگی‌ها اکتفا کنیم درست نیست، بلکه ما باید در امور و اعمال خود به این ویژگی‌های قم توجه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ویژگی‌های خاص شهر قم ضرورت‌ها، راهبردها و اولویت‌های مردم قم و سایر دستگاه‌ها از جمله شهرداری را مشخص می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه رسانه‌ها باید محیط تبلیغی شهر را سالم‌سازی و در این راستا با شهرداری همکاری داشته باشند، تصریح کرد: گاهی اوقات رفع یک مشکل خاص اولویت دارد اما به علت اینکه موضوع دومی رسانه‌ای می‌شود از پرداختن به موضوع اول جا می‌مانند.

سعیدی با اشاره به اینکه هویت جمهوری اسلامی ایران با هویت دشمنان این نظام متفاوت است، گفت: تفاوت میان هویت‌ها با مذاکره و رفتن و آمدن رفع نمی‌شود و ما برای رفع مشکلات باید به دنبال تبعیت از فرمان رهبری و تکیه بر ظرفیت داخل باشیم.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم دلسوزی‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و رنجی که این سید بزرگوار برای مدیریت این کشور و منطقه را می‌کشند، قدردان باشیم.

وی با بیان این‌که در انتخاب افراد برای مسئولیت‌ها باید دلسوز بودن و کار بلدبودن افراد مورد توجه قرار گیرد، اضافه کرد: هر دستگاهی در این نظام متصل به نظام اسلامی و این نظام نیز متصل به وجود مقدس حضرت ولی‌عصر(عج) است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها