موج
کدخبر : ۳۶۲۲۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362215

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم:

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم گفت: رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری با مشارکت جوانان ایده پرداز فناورانه و شرکت‌های دانش‌بنیان در اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

همایون یزدان پناه در گفتگو با خبرنگار موج از قم، با اشاره به برگزاری رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری در قم اظهار داشت: ایده‌های فناورانه نقش مهمی در رفع معضلات مدیریت شهری دارد و باید از این ایده‌ها حمایت کرد.

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم افزود: با توجه به اهمیت این موضوع، رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری با مشارکت جوانان ایده پرداز فناورانه و شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در این رویداد بر آنیم تا ایده‌های نوآورانه در حوزه محیط زیست و خدمات شهری را مراکز رشد و شتاب دهنده‌ها معرفی کنیم و از طریق صندوق‌های سرمایه گذاری این تیم‌ها مورد حمایت قرار گیرند.

یزدان پناه عنوان کرد: مدیریت هوشمند خدمات شهری و استفاده از راهکارهای فناورانه و بهره‌گیری از مشارکت‌های مردمی و استفاده از ایده‌های فناورانه و توسعه خدمات الکترونیکی و هوشمند هر یک موضوعات مهمی در مدیریت شهری است که می‌تواند به خوبی در این رویداد مورد ارزیابی قرار بگیرد و به نتایج خوبی دست یابیم.

وی خاطرنشان کرد: “شهر خلاق و هوشمند ” یکی از برنامه‌های مهم راهبردی در توسعه شهر است و بهره‌گیری از نخبگان و ایده‌پردازان می‌تواند بسیاری از اهداف را در مسیر رفع معضلات شهری تحقق سازد.

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم بیان کرد: بسیاری از مسائل پیرامون حوزه خدمات شهری و محیط زیست در اتاق‌های فکر احصاء شده و باید برای آن به دنبال راهکارهای خلاقانه و فناورانه باشیم.

وی گفت: هر یک از ایده های خلاقانه و فناورانه می‌تواند راهکاری مهم در رفع مشکلات در حوزه مدیریت شهری و مسائل زیست محیطی و هوشمندسازی و سهولت در ارائه خدمات باشد و بهره‌وری و صرفه جویی اقتصادی را به وجود بیاورد.

یزدان پناه تصریح کرد: فرصت های بیشماری در توسعه و تحول مدیریت شهری در گرو استفاده از ابزارهای نوین و شیوه‌های خلاقانه و فناورانه است و این رویداد اهداف زیادی را در حوزه مدیریت شهری و ارتقای سطح زندگی و رفع مشکلات دنبال می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها