موج
کدخبر : ۳۶۱۶۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361679

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: قم در دستیابی به استانداردهای بین‌المللی آتش‌نشانی پیشتاز کلانشهرها است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس جعفری در جلسه شورای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم ایمنی با حضور سید امیر سامع معاون خدمات شهری و اعضای هیئت‌مدیره این سازمان در سالن جلسات شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به عملکرد این سازمان از ابتدای سال جاری، اظهار داشت: از ابتدای سال تا هجدهم دی‌ماه سال جاری تعداد کل خدمات ایمنی انجام‌شده از سوی این سازمان ۴ هزار و ۲۴۹ مورد بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم افزود: ۲ هزار و ۵۸۵ مأموریت اطفای حریق توسط ایستگاه‌ها و تیم‌های آتش‌نشانی قم انجام‌شده است.

به گفته جعفری در میان مأموریت‌های این سازمان در سال جاری هزار و ۵۴۱ مورد از حوادث نیز ثبت‌شده است.

وی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی را با بهره‌مندی از ۵۵۰ نیرو بزرگ‌ترین مجموعه شهرداری ازنظر پرسنل و نیروی انسانی خواند و افزود: سازمان آتش‌نشانی قم اولین سازمان آتش‌نشانی در بین کلان‌شهری‌های کشور است که توانسته به استانداردهای بین‌المللی آتش‌نشانی دست پیدا کند.

به گفته مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم زمان استاندارد رسیدن نیروهای آتش‌نشانی به سر صحنه ۴ دقیقه تعریف‌شده درحالی‌که زمان ثبت‌شده در قم ۳ دقیقه و ۲۰ ثانیه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها