موج
کدخبر : ۳۵۹۴۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359417

سرپرست خبرگزاری بسیج استان قم:

حسینی نوده گفت: خبرگزاری بسیج قم با انتشار بیش از ۲۰۰۰ خبر مربوط به بسیج و سپاه استان و به عنوان مرجعی برای دیگر جراید و رسانه ها در این عرصه خوش درخشیده است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید حسن حسینی نوده سرپرست خبرگزاری بسیج قم با اشاره به عملکرد خبرگزاری بسیج قم در انتشار موفق اخبار سپاه و بسیج گفت:از ابتدای سال تا کنون بیش از ۲۰۰۰ خبر مربوط به بسیج و سپاه استان قم در موضوعات مختلف در خبرگزاری بسیج قم و دیگر رسانه های استان اعم از صداوسیمای مرکز قم، روزنامه ها، پایگاه‌های خبری، خبرگزاری‌ها و... منتشر شده است که بازتاب خوب و وسیعی را در پی داشته است.

وی در ادامه از اصحاب رسانه و جراید استان در راستای انعکاس دقیق و سریع اخبار مرتبط با بسیج و سپاه به ویژه عکاسان خبری و خبرنگاران دلسوز و یاران همیشگی سپاه و بسیج قدردانی کرد و افزود:پس از شیوع کرونا در کشور و ماموریت های گسترده سپاه در کنترل و مهار ویروس،جراید و رسانه های قم در پوشش خبری و انعکاس اقدامات سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) عملکرد خیلی خوبی داشته اند.

حسینی نوده با توجه به پوشش خبری ماموریت های سپاه قم از جمله کمک‌های مومنانه، قرارگاه ۱۷ ربیع، طرح شهیدسلیمانی، گزارش کار و عملکرد معاونت‌ها و رده‌های اقشاری بسیج و سپاه در سال گذشته و اقدامات بسیج و سپاه قم درجهت مقابله با ویروس منحوس کرونا توسط خبرگزاری ها و جراید گفت:اهتمام رسانه های استان در پوشش این اخبار ستودنی و قابل تقدیر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها