موج
کدخبر : ۳۵۶۹۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356991

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت: گشت‌های شبانه‌روزی به منظور ساماندهی زباله گردها فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید محسن میرهادی با اشاره به بحث ساماندهی زباله گردها که از شهریورماه اجرایی شده است، اظهار داشت: این کار از سوی سازمان مدیریت پسماند و با نظارت معاونت خدمات شهری شهرداری قم اجرایی می‌شود که در آن تیم‌هایی از سازمان مدیریت پسماند برای ساماندهی زباله گردها گشت‌های روزانه و شبانه دارند.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه جمع‌آوری پسماند زباله باید زیرنظر سازمان مدیریت پسماند صورت بگیرد، افزود: صاحبان خودروهایی که اقدام به جمع‌آوری ضایعات می‌کنند می‌توانند به سازمان مدیریت پسماند مراجعه کرده و زیر نظر این سازمان فعالیت کنند.

میرهادی با تأکید بر اهمیت تفکیک زباله، افزود: سازمان پسماند هم در بحث مدیریت و جمع‌آوری زباله با بخش خصوصی قرارداد دارد و این افراد می‌توانند در قالب نیروهای تفکیک توسط پیمانکار سازمان مدیریت پسماند کار خود را ادامه دهند.

به گفته وی نیروهای گشت به‌صورت ۲۴ ساعته فعالیت می‌کنند و از فعالیت افرادی که به‌صورت تفکیک غیرمجاز اقدام به جمع‌آوری زباله می‌کنند، جلوگیری می‌کنند.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم در رابطه با نظارت بر انبارهای ضایعات توسط سازمان پسماند نیز افزود: ساماندهی انبارهای ضایعات نیز بخشی از این طرح است که در آن ساماندهی این انبارها در دستور کار قرارگرفته و انبارهایی که در دل شهر و هسته مرکزی شهر هستند در اولویت یک ساماندهی قرار دارند و پلمپ می‌شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها