موج
کدخبر : ۳۵۶۴۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356474

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم از ارائه دستاوردهای چهارساله شهر هوشمند قم در کنفرانس بین‌المللی شهرهای هوشمند 2020 بخارست در رومانی خبر داد.

همایون یزدان پناه در گفتگو با خبرگزاری موج در قم با اشاره به برگزاری هشتمین کنفرانس بین المللی شهرهای هوشمند 2020  در بخارست پایتخت رومانی اظهار داشت: این کنفرانس علمی و پژوهشی توسط دانشگاه ملی مطالعات سیاسی و مدیریت دولتی بخارست در رومانی و با حمایت اتحادیه اروپا برگزار شد.

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم افزود: امسال کنفرانس بین‌المللی شهرهای هوشمند 2020 بخارست به دلیل شرایط کرونائی به صورت وبیناری برگزار گردید.

وی تصریح کرد: در این کنفرانس که به صورت مجازی و با حضور شخصیت‌های مختلف علمی و دانشگاهی و سیاسی از کشورهای مختلف جهان تشکیل شد بنده به عنوان یکی از سخنرانان کلیدی در افتتاحیه این کنفرانس ضمن معرفی اجمالی قم به لحاظ شهری بین المللی و یکی از کلان شهرهای مهم و مقدس ایران، به ارائه نقشه راه شهر در مسیر هوشمندسازی پرداختم.

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم بیان کرد: همچنین در این کنفرانس بین‌المللی به ارائه دستاوردهای چهارساله شهر هوشمند قم و فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده پرداختیم.

وی عنوان کرد: موضوعات گسترش زیرساختی ارتباطات الکترونیکی در ایران و فیبر نوری در قم، مطالعات مخاطرات امنیتی و فرصت‌های سرمایه گذاری در شهر هوشمند قم از جمله محورهای مهمی بود که در این کنفرانس علمی ارائه شد.

یزدان پناه خاطرنشان کرد: همچنین اقدامات مهم انجام شده جهت طراحی مدل بومی شهر هوشمند قم، برنامه‌های کاربردی تهیه شده، پیشرفت جی آی اس و اس دی آی شهر و همچنین دعوت به سرمایه گذاری در این شهر از محورهای اصلی سخنرانی در این کنفرانس به شمار می‌رفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها