موج
کدخبر : ۳۵۲۹۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352979

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم:

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم گفت: نظرات اهالی مطبوعات در تدوین برنامه دوم مدیریت شهری استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی کلانترزاده با اشاره به نظرسنجی از نخبگان علمی استان قم به‌منظور استفاده در تدوین برنامه دوم مدیریت شهری ، اظهار داشت: فرم‌های نظرسنجی به‌منظور دریافت نظرات کارشناسی در رابطه با فعالیت‌ها و اقدامات شهرداری درگذشته و نیازهای پیش‌رو به انجمن یا کانون‌های تخصصی و کانون وکلا و مهندسین ارسال شده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره به نظرسنجی از پزشکان در جریان این نظرسنجی نیز تصریح کرد: خبرگزاری‌ها و فعالان عرصه مطبوعات نیز ازجمله نخبگانی هستند که از نظرات آنها در قالب فرم‌های نظرسنجی احصا و در تدوین برنامه دوم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کلانترزاده به استفاده از نظرات فعالان برجسته تجاری استان نیز اشاره کرد و گفت: اتاق‌های اصناف نیز در جریان تدوین برنامه دوم فرم نظرسنجی دریافت کرده‌اند.

وی از نظرسنجی از مدیریت هایپرمارکت‌های بزرگ شهری هم خبر داد و افزود: روسا یا نمایندگان خوشه‌های صنعتی استان نیز در این نظرسنجی شرکت داده خواهند شد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم همچنین از ارسال نامه جداگانه به رئیس بنیاد نخبگان نیز خبر داد و تأکید کرد: علاوه بر همه نخبگانی که به‌صورت مستقیم در نظرسنجی شرکت داده‌شده‌اند از بنیاد نخبگان هم درخواست شده است که نخبگانی علمی بیشتری را به‌منظور شرکت در این نظرسنجی معرفی کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها